Kara Balık Dalış Merkezi

Ücretsiz Deniz Ekolojisi Öğren, DEKAMER’e Destek Ol!

Kara Balık Dalış Merkezi

Marine Ecology

SSI Deniz Ekolojisi programı, okyanusun çeşitli ekosistemlerinde bulunan karmaşık ve çok katmanlı yaşam ağını araştırıyor. Öğrenciler, organizmaların birbirleriyle ve çevreleriyle nasıl etkileşime girdiğini, enerjinin topluluklar arasında nasıl aktığını, farklı okyanus ekosistemleri arasındaki bağlantıları ve insanların okyanusun sürekli değişen biyolojisinde nasıl hayati bir rol oynadığını öğrenirler.

Geçtiğimiz bahar, pandemi sürecinde su altı dünyasına bağlı kalmamız amacıyla, Dalış Bilimi Uzmanlığı kampanyası yürütülmüştü. Şimdi tekrar yapıyoruz! 31 Mart 2021’e kadar, size Deniz Ekolojisi Dijital Kiti’ne ücretsiz olarak kaydolma fırsatı veriyoruz.

Ücretsiz edindiğiniz bu eğitim kitini Mart ayında düzenleyecek olduğumuz Online Eğitimlere katılarak bir uzmanlık sertifikasına dönüştürmek isterseniz, DEKAMER’e 1 TL ile 50 TL arasında istediğiniz tutarda bağış yapmanız yeterli. Üstelik bu eğitimi almak için daha önceden dalgıç olmanıza, bir sertifika almış olmanıza da gerek yok.

DEKAMER; Ortaca/Dalyan İztuzu Plajında, yaralı deniz kaplumbağalarının tedavisinin yanı sıra yuvalama kumsallarında koruma çalışmalarını ve çeşitli bilimsel araştırma projelerini sürdürüyor.

Şimdi bir deniz kaplumbağasının hayatına dokunma ve aynı zamanda SSI Marine Ecology uzmanlık sertifikası edinme fırsatın var. Eğitim kitinin atanması için lütfen bizimle iletişme geç. Bağış yapabileceğin hesap numarasını da size bildireceğiz.

Bilgi sadece suyun altında değil, öğrenmeye devam et …

Ücretsiz Eğitim Kitinizi nasıl edineceğinizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun:Hemen şimdi iletişime geç

Aşağıdaki formu doldurun, bir dalış profesyoneli sizinle iletişime geçsin:

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir