Kara Balık Dalış Merkezi

Bilgi asla sadece suyun altında değil!

Kara Balık Dalış Merkezi

Online Eğitim Fırsatları

Bu dünyanın içinde başka bir dünya var ve bunu keşfetme olanaklarımız ne kara ne de su ile sınırlı.

Tutkumuz: Öğrenmek ve Keşfetmek ise; gündemin bizi tutukumuzdan alıkoymasına izin vermeyelim. 

Neler Yapabilirsiniz?

 • Ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz. Hiç bir yatırım yapmadan dijital kitlerinizi edinin, evden çıkamadığınız bu zamanda yeni bir dünyaya adım atmak için dünya standardında eğitim materyalleri ile tam ve doğru bilgiler edinin. Bunun için aşağıdaki Ücretsiz Eğitimler başlığını inceleyiniz.
 • Su becerileri gerektirmeyen dalış uzmanlıklarını edinme ve online eğitim yapma olanağınız var.  Su Becerileri gerektirmeyen uzmanlık programlarına abone olan tüm öğrencilerimize MARINE ECOLOGY uzmanlığı hediye. Bunun için aşağıdaki Uzmanlık Programları başlığını inceleyiniz.
 • Su becerileri gerektiren eğitimlerin akademik çalışmalarını şimdi online olarak tamamlayabilir ve daha sonra sadece su çalışmalarına zaman ayırabilirsiniz.

Nasıl Yapacağız?

Dijital Öğrenim, Gerçek Dalış!
Dijital Öğrenim, Gerçek Dalış!
 1. Dalış profesyonellerimiz sizi Dijital eğitim sistemine kayıt etsin ve size özel eğitim kitiniz atansın. 
 2. Yazılı metin, fotoğraflar, videolar, bölüm sonu soruları gibi zengin içeriğe sahip TÜRKÇE eğitim kitinizi okuyarak tamamlayın. 
 3. Hafta içi akşamları 18:00 – 22:00 arasında, bir dalış eğitmeni ile online video konferans yaparak akademik eğitimlerinizi tamamlayın. 
 4. Eğitimi tamamladığınızda final sınavınızı online yapın. 

Dalış profesyonellerimiz tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi bekliyor.
Bizimle iletişime geçin. 

Ücretsiz Eğitimler:

Hemen Bugün TRY SCUBA (Deneme Tüplü Dalışı) , TRY FREEDIVING (Deneme Serbest Dalışı), yada BASIC DIVER (Başlangıç seviyesi dalıcı) eğitimlerine başvurun. Bu eğitimler için hiç bir eğitim materyali ve kit ücreti ödemenize gerek yoktur. Bilgi formunu doldurun, dijital kitinizin adınıza açılmasını sağlayalım ve sizi online ders programlarından uygun bir zaman dilimine kayıt edelim.

Try Scuba (Deneme Tüplü Dalışı)

SSI Try Scuba programı, pek çok dalıcının su altı macerasına başladığı yoldur. Bu giriş seviyesi programı, sizlere sualtı dünyasını sınırlı bir su ortamında deneyimleme fırsatı verir. Deneme dalışı yaparak SSI TRY SCUBA ücretsiz tanınma seviyesi sertifikası kazanacaksınız.

TRY Freediving (Deneme Serbest Dalışı)

Bu program, serbest dalıcılar tarafından kullanılan kavramlara ve becerilere bir giriş sağlar ve bir SSI Dalış Uzmanı ile sınırlı bir su ortamında serbest dalış yapmanıza olanak tanır. Deneme dalışı yaparak SSI TRY FREEDIVING ücretsiz tanınma seviyesi sertifikası kazanacaksınız.

Uzmanlık Programları:

SSI’ın gelişmiş eğitim programları sizi bir sonraki dalış macerasına hazırlayacak uzmanlık programları ile doludur. Uzmanlık programları mevcut becerilerinizi geliştirmenin ve yenilerini öğrenmenin harika bir yoludur. Belirli sayıda kayıtlı dalış yaptığınızda ve uzmanlık programını tamamladığınızda, ücretsiz tanınma kartlarını otomatik olarak kazanacaksınız.

Science Of Diving (Dalış Bilimi)

İyi Dalgıçlar Öğrenmeye Devam Ederler

 • Fizik, fizyoloji ve ekipman hakkında detaylı bilgi sahibi olun
 • Su altı dünyasını ve insan vücuduna etkilerini eksiksiz öğrenin
 • Dalış profesyoneli kariyerinize başlamak için gerekli olan bilgileri edinin

İleride dalış lideri olmayı planlıyorsanız, bugünden dalış bilimi eğitiminizi tamamlayın. DIVE GUIDE eğitiminizi tamamladığınızda ve aktif statüde bir dalış profesyoneli olduğunuzda, SSI sizi otomatik ve ücretsiz olarak DIVE MASTER seviyesine yükseltecek ve eğitmenlik yolunda ilk adımınızı atmış olacaksınız. 

DIVE MASTER seviyesine geldiğinizde;

 • Eğitimlerde resmi asistanlık yapabileceğinizi, 
 • Sınıf ortamında MARINE ECOLOGY dersi verebileceğinizi
 • ŞNORKEL INSTRUCTOR olarak su ortamında şnorkel becerileri öğretebileceğinizi 
 • Tüm bunlar için hiç bir ek yatırım yapmanıza gerek olmadığını bilmek sizi de heyacanlandırıyor mu ?

Enriched Air Nitrox (Zenginleştirilmiş Hava Nitroksu)

SSI Zenginleştirilmiş Hava Nitroks programı,% 40’a kadar oksijen içeren zenginleştirilmiş hava karışımlarıyla güvenli bir şekilde nasıl dalış planlayacağınızı ve dalış yapacağınızı öğretecektir. Zenginleştirilmiş hava ile dalış, dekompresyon sınırlarınızı artırabilir, güvenliğinizi artırabilir ve hava ile karşılaştırıldığında yüzey aralıklarınızın gerekli uzunluğunu azaltabilir.

Marine Ecology

Bu program, organizmaların birbirleriyle ve çevre ile nasıl etkileşime girdiğini, topluluklar arasındaki enerjinin akışını ve okyanus ekosistemleri arasındaki bağlantıyı inceleyen karmaşık ve heyecan verici deniz ekolojisi biliminin genel bir anlayışını sağlar. Bu programı tamamladıktan sonra SSI Marine Ecology Uzmanlık sertifikasını kazanacaksınız.Hemen şimdi iletişime geç

Aşağıdaki formu doldurun, bir dalış profesyoneli sizinle iletişime geçsin:


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir