Kara Balık Dalış Merkezi

MySSI’da Yaban Hayatı Özelliği

Kara Balık Dalış Merkezi

Digital Learning Real Diving

Suya atlarken, her dalgıç güzel sualtı yaratıkları ile dolu fantastik, unutulmaz bir dalış yaşamayı umuyor. Artık bu yaban hayatı gözlemlerinin her birini dijital kayıt defterine girerek tüm bu anıları canlı tutabileceğinizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Yaban hayatı özelliği nasıl çalışır?

  • MySSI Uygulaması menüsünde “Divelog” u seçin.
  • Yeni bir dalış kaydetmek için sağ alt köşedeki kırmızı düğmeyi tıklayın.
  • Dalışınızla ilgili tüm önemli bilgileri doldurun.
  • Dalış sırasında gördüğünüz tüm vahşi yaşamı günlüğe kaydetmek için “Hayvanları Seç” özelliğini tıklayın. “Öneriler” altında, o sitede başka kullanıcılar tarafından birkaç kez giriş yapmış olan hayvanların bir listesini bulacaksınız, bu da aramanızı kolaylaştırır. Her zaman listelenmeyen diğer hayvanları da ekleyebilirsiniz.
  • Sayfanın üst kısmında kaç tane hayvan seçtiğiniz seçilecektir. Listelediğiniz ve / veya bu dalış için seçtiğiniz tüm hayvanları kaydetmek için “XY Hayvanlar Ekle” ye tıklayın.
  • Lütfen dikkat: Bu dalış alanının tatlı su veya tuzlu su olarak kaydedilmesine bağlı olarak, kullanıcı seçim yapabileceği ilgili yaban hayatı listesini alacaktır.

Diğer yeni özellikler

MySSI uygulamasının yeni sürümü, kullanıcının dalış sitesi açıklamalarını ve resimlerini kayıtlı dalış sitelerine göndermesine de izin verecektir. Bir görüntü gönderirken, SSI hakları atanmalıdır.

  • Dalış sitesini tıkladığınızda o dalış sitesinin genel bakış sayfası açılır.
  • Kullanıcı daha sonra yeni bir dalış sitesi açıklaması girebilir veya mevcut olanı değiştirebilir.
  • Buna ek olarak, kullanıcı dalış sitesinin resimlerini yükleyebilir (tüm resim haklarının atanmasıyla).

Akıllı telefonunuzda henüz MySSI uygulamanız yok mu?

Bağlantınızı tıklayın, ücretsiz MySSI uygulamasını indirin ve uygulamadaki birçok harika özelliği deneyimleyin.

Bu sezon boyunca birçok harika yaban hayatı manzarasına sahip muhteşem dalışlar diliyoruz!

Kaynak : https://blog.divessi.com/wildlife-logbook-6639.html

Dalışa Devam Edin

Dalış maceralarınızda yeni kilometre taşlarına ulaştığınızda kendinizi ödüllendirmeyi hak ediyorsunuz. SSI’nın tanıma düzeyleri sistemi bunu yapmanın harika bir yoludur. Zor kazanılan başarılarınızı anmak ve dünyaya dalışın seçkinlerinden biri olduğunuzu göstermek için bir fırsat. Scuba Schools International veya başka bir ajans tarafından onaylanmış olsun, SSI’nın tanıma programına hak kazanırsınız.

Yeni bir kilometre taşına her ulaştığınızda – 100, 500, 1.000 veya 5.000 dalış – otomatik olarak başka bir tanıma kartı kazanırsınız. Bu kartlar dalışta mükemmellik, bağlılık ve sadakati simgelemektedir. Ne kadar çok dalış yaparsanız o kadar yüksek düzeyde tanınırsınız. Open Water Diver’ın ötesinde ek bir eğitime gerek yoktur. Tek yapmanız gereken oraya çıkıp dalmak!


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir