Kara Balık Dalış Merkezi

Ücretsiz Tanınma Seviyeleri

Kara Balık Dalış Merkezi

Dalışınızı Bir Üst Seviyeye Taşıyın

SSI’nın gelişmiş eğitim programları sizi bir sonraki dalış macerasına hazırlayacak uzmanlık programları ile doludur. Uzmanlık programları mevcut becerilerinizi geliştirmenin ve yenilerini öğrenmenin harika bir yoludur. Belirli sayıda kayıtlı dalış yaptığınızda ve uzmanlık programını tamamladığınızda, ücretsiz tanınma kartlarını otomatik olarak kazanacaksınız.

Ücretsiz Tanınma Seviyesi Kartları

Specialty Diver

İstediğiniz 2 uzmanlık programını tamamlamalı ve 12 dalış yapmalısınız

Advanced Open Water Diver

Dilediğiniz 4 uzmanlık programını tamamlamalı ve 24 dalış yapmalısınız

Master Diver

Dalıcı Stres&Kurtarma Uzmanlığı ve istediğiniz 4 uzmanlık programını tamamlamalı, 50 dalış yapmalısınızDalışa Devam Edin

Dalış maceralarınızda yeni kilometre taşlarına ulaştığınızda kendinizi ödüllendirmeyi hak ediyorsunuz. SSI’nın tanıma düzeyleri sistemi bunu yapmanın harika bir yoludur. Zor kazanılan başarılarınızı anmak ve dünyaya dalışın seçkinlerinden biri olduğunuzu göstermek için bir fırsat. Scuba Schools International veya başka bir ajans tarafından onaylanmış olsun, SSI’nın tanıma programına hak kazanırsınız.

Yeni bir kilometre taşına her ulaştığınızda – 100, 500, 1.000 veya 5.000 dalış – otomatik olarak başka bir tanıma kartı kazanırsınız. Bu kartlar dalışta mükemmellik, bağlılık ve sadakati simgelemektedir. Ne kadar çok dalış yaparsanız o kadar yüksek düzeyde tanınırsınız. Open Water Diver’ın ötesinde ek bir eğitime gerek yoktur. Tek yapmanız gereken oraya çıkıp dalmak!