Kara Balık Dalış Merkezi

Dalış Kursları

Kara Balık Dalış Merkezi

Dalışı Deneyin, Öğrenin!

Denizli Dalış Kursları

Hayatının en büyük maceralarından birine başlamak üzeresin…

Scuba dalıcısı olmak; dünyayı deneyimleme şeklinizi sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğun ilk adımıdır.

Yerçekimsiz sualtı dünyasının mucizelerini ve yüzeyin altına gizlenmiş ekosistemleri keşfedecek, inanılmaz deniz yaşamı ile etkileşime gireceksin.

Başlangıç Eğitimine Katılabilirsin!

İstediğin herhangi bir yerde, istediğin kişiyle dalmak istiyorsan, SSI Open Water Diver programı uluslararası sertifikandır.

OPEN WATER DIVER


Hemen şimdi iletişime geç

Aşağıdaki formu doldurun, bir dalış profesyoneli sizinle iletişime geçsin:

  Dalış Kursları Nasıl İlerliyor ?

  Dijital öğrenim, gerçek dalış !

  Scuba Schools International

  SSI standartlarında eğitim alacak ve dalış dünyasında devrim yaratan dijital eğitim sistemini kullanacaksın. Eğitim materyallerine istediğin her yerden çevrimiçi ve çevrimdışı erişebilirsin, 40’tan fazla dil seçeneği mevcuttur ve Türkçe de bu dillerden biridir.

  Eğitim sistemimiz genel olarak şu 4 basamaktan oluşmaktadır:

  1. Dijital Eğitim Sistemine Kayıt

  Tamamen size özel, sizin adınıza açılmış ve her zaman güncel kalacak eğitim materyalinize erişebilmen için, dalış merkezimiz senin adına bir hesap oluşturur ve eğitim kiti ataması yapar. E-posta adresine gönderilen oturum açma bilgilerini kullanarak, eğitim materyaline aşağıda belirtilen yollar ile erişebilirsin.

  2. Akademik Oturumlar

  Senin adına atanmış olan dijital eğitim kitini okuyarak tamamlamanın ardından, dalış merkezimizde, sınıf ortamında, Akademik Derslerimizi yapacağız. Sana tecrübelerimizi aktaracak ve senin için anlaşılan ve anlaşılmayan konuları birlikte gözden geçireceğiz. Teorik olarak konunun, senin tarafınızdan tam olarak anlaşıldığından emin olmak istiyoruz.

  Akademik oturumlarını dilersen hafta sonları, dilersen hafta içi mesai saatlerinizin dışında yapmanız mümkün. Senin için en uygun zaman planını birlikte yapalım.

  3. Havuz ya da sığ su çalışmaları

  Teorik olarak bilgilerle donatıldın, şimdi pratik yapma zamanı. Dalış hayatın boyunca kullanacağın becerileri öğretmek istiyoruz. Bu becerileri öğrenmenin ilk aşaması bir havuz yada sığ su şartlarında, kendini rahat hissettiğin bir ortamda bir eğitmen eşliğinde izlemek, yapmak, ve tekrar etmek.

  4. Açık Deniz Dalışları

  Artık dalışa hazırsın. Etkinlik takvimimizden dilediğin dalış etkinliğimize katılarak öğrendiğin tüm bilgi ve becerileri Açık Deniz şartlarında kullanarak eğitimini tamamlayabilirsin. Açık deniz dalışların boyunca eğitmenin sana liderlik etmeye devam edecektir.

  Bilginin ve becerilerin kazanılması ve dalışlarınızı tamamlayacağınız doğru ekipmanlar bu yolculuğun sadece bir parçasıdır. Güncel deneyimlerinizi arttırmanın tek yolu dalışlara katılmaktır ki bu deneyimler, deneyimli bir uzmanlık programı dalıcısı olmanı sağlayacaktır.

  Tekrarla Gelen Konfor

  Su eğitimindeki imzamız.